Decydując się na naszą opiekę otrzymacie Państwo leczenie w jednej z czeskich klinik o najwyższym standardzie. Zabiegi leczenia zaćmy przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie przez specjalistów najwyższej klasy z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie leczania zaćmy. Dzięki nowoczesnej metodzie leczenie jest bardzo skuteczne, bezpieczne i bezbolesne. Leczenie odbywa się w trybie ambulatoryjnym, co oznacza, że pacjent wraca do domu w tym samym dniu, w którym odbywa się zabieg. Personel pomocniczy pracujący w klinikach i opiekujący się naszymi klientami jest znakomicie przeszkolony i zapewni Państwu pełne bezpieczeństwo oraz komfort.

Po przyjeździe do kliniki zostaniecie Państwo przygotowani do zabiegu przez personel kliniki. Głównym elementem przygotowań jest wywiad medyczny, badania medyczne oraz kilkukrotne podanie do oczu specjalnych kropli. Przed zabiegiem będziecie Państwo musieli również wyrazić pisemnie zgodę na jego wykonanie. Nasz opiekun będzie służył naszym klientom pomocą podczas całego pobytu w klinice. Cały pobyt w klinice wraz z przygotowaniem i zabiegiem trwa przeciętnie około 2,5 do 3 godzin. Sam zabieg jest bardzo krótki i trwa średnio kilkanaście minut.

Po zabiegu otrzymacie Państwo szczegółowe instrukcje jak należy opiekować się leczonym okiem oraz kiedy należy się zgłosić do kontroli u swojego okulisty.

 

Na dwa dni robocze przed ustalonym terminem zabiegu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem telefonicznie z prośbą o potwierdzenie gotowości klienta do terminowego wyjazdu na zabieg leczenia zaćmy.
W dniu wyjazdu prosimy o punktualne stawienie się na miejscu zbiórki. Stąd  nasi podopieczni wyruszą do kliniki. Po zabiegu wszyscy razem wracają ponownie na to samo miejsce. Od momentu wyjazdu do powrotu upłynie od  6 do 12 godzin, w zależności od tego w którym ośrodku zostanie wykonany zabieg i od sytuacji drogowej na trasie przejazdu. Cała podróż odbędzie się wysokiej klasy mikrobusami w komfortowych warunkach.

 

 

 

Jedź z nami na zabieg

Pozbądź się zaćmy z NFZ bez czekania w kolejce

www.medicinuz.pl

medicinuz@medicinuz.pl

ul. Kazimierza Wielkiego 57, Kraków 31 - 214

ul. Elektoralna 13, Warszawa 00 - 137
 

 

© Copyright by Medicinuz - All Rights Reserved

wszelkie prawa zasrzeżone przez Medicinuz

801 055 018 - infolinia (dla tel. stacjonarnych) -połączenie bezpłatne

12 212 18 95 - infolinia (dla tel. komórkowych) - koszt standardowego połączenia

Infolinia         501 747 976   577 487 003