Obowiązująca w Polsce od 2014 roku dyrektywa transgraniczna pozwala polskim obywatelom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia uzyskać zwrot kosztów leczenia poniesionych na terytorium Unii Europejskiej. Koszty w zależności od rodzaju leczenia zwracane są po kilku miesiącach do pewnej ściśle określonej przez NFZ kwoty.

 

Wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy w czeskich klinikach jest dla polskich pacjentów obecnie najtańszym i najszybszym sposobem pozbycia się tego schorzenia. Gwarantujemy, że uzyskacie Państwo błyskawiczny termin zabiegu, który może się odbyć nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia do nas. Natomiast na zabiegi leczenia zaćmy w Polsce finansowane przez NFZ trzeba oczekiwać nawet kilka lat. Świadcząc nasze usługi zapewniamy Państwu najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najniższą  na rynku cenę. Gwarantujemy, że nasi podopieczni będą leczeni w renomowanych klinikach przez najwyższej klasy specjalistów pracujących na najnowocześniejszym sprzęcie. 


 

Finansowanie leczenia

 

 

Finansujemy zabiegi leczenia zaćmy do wysokości refundacji zapewnianej przez NFZ w ramach dyrektywy transgranicznej.  Dzięki temu nie musicie Państwo martwić się o środki niezbędne do pokrycia kosztów zabiegu. Opłata, którą pobieramy (w ramach pakietów opisanych w cenniku) pokrywa różnicę pomiędzy kosztem zabiegu, a zwrotem otrzymywanym z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zwrot z NFZ nie zabezpiecza w  pełni kosztów zabiegu i tą brakującą część pokrywacie Państwo w opłacie. Na opłatę składa się również koszt naszych usług.

 

Tym z Państwa, którzy chcieliby zapłacić dopiero po zabiegu lub zapłacić w ratach oferujemy taką możliwość. W razie zainteresowania tą formą zapłaty zachęcamy do przejrzenia odpowiedniej zakładki  oraz do kontaktu z naszym konsultantem, który dokładnie wyliczy dla Państwa wysokość raty.

 

 

www.medicinuz.pl

medicinuz@medicinuz.pl

ul. Kazimierza Wielkiego 57, Kraków 31 - 214

ul. Elektoralna 13, Warszawa 00 - 137
 

 

© Copyright by Medicinuz - All Rights Reserved

wszelkie prawa zasrzeżone przez Medicinuz

801 055 018 - infolinia (dla tel. stacjonarnych) -połączenie bezpłatne

12 212 18 95 - infolinia (dla tel. komórkowych) - koszt standardowego połączenia

Infolinia         501 747 976   577 487 003